Помощ за направата на сайт - Форум
Понеделник, 2016-12-05, 3:31 PM
Главна Регистрация ЧЗВ (FAQ) Вход
Добе дошли, Гост · RSS
[ Ново съобщение · Членове · Правила на форума · Търси · RSS ]
Страница 1 от 11
Форум » УПРАВЛЕНИЕ И НАСТРОЙКИ » Галерия » Помощ за направата на сайт (Може ли някой да ми помогне с направата уеб сайт за мебели)
Помощ за направата на сайт
sikei_menДата: Понеделник, 2015-04-13, 4:21 PM | Message # 1
Частен
Група: Потребители
Съобщения: 3
Награди: 0
Статус: Offline
Здравейте.
В последните 4-5 дни напаравих около 20 не успешни сайта. Или нещо не дорзбирам, или се оказва, че уш е безплатно, но за да го намират хората в Гугъл трябва да им платя, или сайта ми е с английско меню.
Много такива разни обезсърчаващи нещаsmile.gif
Сайта който искам да си направя е много елементарен.
На първа страница: Заглавие ДИВАНИ МЕКА МЕБЕЛ. Тагове - диван, мека, мебел, хол, дамаска, кожа, гуши, пух, дунапрен, пълнеж, вата, силикон и т.н..
И на долу трябва да сложа около 40 смимки на дивани мека мебел и всеки с име и цена. Като кликнеш на дадения диван да се види снимката по-голяма и кратко описание.
На същата страница да има на видимо място ЗА КОНТАКТИ.
И ТОВА Е ЦЕЛИЯ САЙТ.
Моля помогнете. Сайта ми трябва да излиза на първа страница след като напиша "Дивани Мека Мебел" , " Дивани по поръчка" или " Дивани с гъши пух"
Направих си сайте и тук в oVo, но след 1-2 дни изчезна и от тогава не ми разрешава да си направя нов сайт.
Много ще се радвам, ако може да излежда ето така : mebelli.weebly.com/index.html
Прикачвания: 4693608.jpg(65Kb) · 5499159.jpg(75Kb)

oziris811Дата: Петък, 2015-04-17, 10:50 PM | Message # 2
Генерал-майор
Група: Потребители
Съобщения: 415
Награди: 13
Статус: Offline
Сайта ще ти се показва в гугъл автоматично след 30-40 дни от направата му.
Относно другото.... ами почваш проба-грешка докато направиш сайта така, че да ти хареса.
Една подсказка: Качваш снимките във модул галерия а описанията на диваните в модули publ или news. Правиш един от двата модула да се показва като заглавна страница и си готов. За по красиво може да свържеш с линкове двата модула. Така например като се кликне на някоя снимка ще препраща в модула с описанията.
С малко тренинг може да го докараш като този от снимките, които си постнал (не говоря за шаблона само за вида и опциите).
Няма кой да ти го направи без пари, но и не е много трудно. М/у за това е и този толеранс от 30 или 40 дни без да ти се показва сайта в резултатите в гугъл. Дава ти време да си направиш сайта по своя вкус или умения без чужди хора да влизат и да ти гледат бъркотията.

Съобщението е редактирано от oziris811 - Петък, 2015-04-17, 10:52 PM

Форум » УПРАВЛЕНИЕ И НАСТРОЙКИ » Галерия » Помощ за направата на сайт (Може ли някой да ми помогне с направата уеб сайт за мебели)
Страница 1 от 11
Търси:

Направете безплатен уеб сайт с oVo