От къде ми се появи това в галерията ? - Форум
Събота, 2017-06-24, 4:47 PM
Главна Регистрация ЧЗВ (FAQ) Вход
Добе дошли, Гост · RSS
[ Ново съобщение · Членове · Правила на форума · Търси · RSS ]
Страница 1 от 11
Форум » УПРАВЛЕНИЕ И НАСТРОЙКИ » Галерия » От къде ми се появи това в галерията ?
От къде ми се появи това в галерията ?
adminfcДата: Неделя, 2012-10-07, 7:06 AM | Message # 1
Частен
Група: Потребители
Съобщения: 9
Награди: 0
Статус: Offline
Направих галерия и 2 албума - Галерия 1 и Галерия 2. Като превключвам между албумите отгоре в таба на браузъра ми излиза ето това:

Галерия 1 <!--if(0)-->- <!--endif--> - Галерия - Моят сайт

Кажете откъде се появи това и как може да се оправи, да се махне този html код да не се появява, моля ви ?!

Разбрах го откъде идва, променям малко шаблона и бутона за слайдшоуто го поставям отгоре в албумите /просто така смятам че е по-добре/ но от там излиза и този ефект при превключването между албумите.
Та...има ли друг начин да се постави бутона за слайдшоуто отгоре така че всичко да е ОК ?

Съобщението е редактирано от adminfc - Неделя, 2012-10-07, 7:23 AM

oziris811Дата: Понеделник, 2012-10-08, 9:52 PM | Message # 2
Генерал-майор
Група: Потребители
Съобщения: 415
Награди: 13
Статус: Offline
Здравей. Преди доста време и аз писах във форума за същия проблем. Отговориха ми за какво служат тези кодове, които се показват отгоре. Ако искаш потърси темата във форума може да ти се види интересна.

Ето какво направих аз тогава и досега съм нямал проблеми.
Кодовете, които ти се показват се намират в шаблоните на сайта. Пример: Файлов каталог - Страница на пълния текст на записа и коментарите към него.

Изтрих кодовете от снимката. В момента при мен изглежда така:

Прикачвания: 4176563.png(60Kb) · 6478003.png(58Kb)

Съобщението е редактирано от oziris811 - Понеделник, 2012-10-08, 9:54 PM

Форум » УПРАВЛЕНИЕ И НАСТРОЙКИ » Галерия » От къде ми се появи това в галерията ?
Страница 1 от 11
Търси:

Направете безплатен уеб сайт с oVo