Проблемът с прикачане и паркиране на закупени домейни - Page 3 - Форум
Понеделник, 2016-12-05, 3:29 PM
Главна Регистрация ЧЗВ (FAQ) Вход
Добе дошли, Гост · RSS
[ Ново съобщение · Членове · Правила на форума · Търси · RSS ]
Страница 3 от 3«123
Форум » ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ » Съобщения » Проблемът с прикачане и паркиране на закупени домейни (Оправено!)
Проблемът с прикачане и паркиране на закупени домейни
Admin4346Дата: Вторник, 2013-02-19, 6:12 PM | Message # 31
Частен
Група: Потребители
Съобщения: 16
Награди: 0
Статус: Offline
То си сработи и без IP, само написах refer url към ovo в Dot.tk и стана. Преди време бях задала IP в Dot-a, но там изписваше, че е грешен. Няма да се занимавам повече, така ме устройва. Благодаря за помощта!

AlexzarДата: Сряда, 2013-02-27, 12:29 PM | Message # 32
Частен
Съобщения: 4
oziris811 ако прикача домейна с IP адреса, (както ти си направил) ще мога ли да си направя пощенски кутии след това от другия хостинг?
Не искам да редактирам МХ записи, имам друг хостинг не в ovo. Ако сменя само домейна, пощите нали не е необходимо да ги правя в ovo след това?

Моля, ако някой от админите може да даде отговор също, да се включи.

Благодаря сърдечно - предварително!

oziris811Дата: Сряда, 2013-02-27, 12:45 PM | Message # 33
Генерал-майор
Съобщения: 415
Награди: 13
Здравей. Не мога да ти отговоря точно защото никога не съм ползвал чужд хостинг. Мога само да споделя как е при мен. С прикачен домейн съм и имам собствена поща от рода на support@namesite.com

AlexzarДата: Сряда, 2013-02-27, 1:45 PM | Message # 34
Частен
Съобщения: 4
Благодаря за бързия отговор oziris811 good Има супер полезни отговори от теб във форума!

Моля, Админите да кажат. Ретроспекция на въпроса:
Имам хостинг, който не е в ovo и искам пощенските кутии да са там, но домейна да го прикача с ovo сайта ми посредством метод 3 : промяна на А-записи и IP -адрес.

Дали ще се получи ОК?

10х предварително!

Добавено (2013-02-27, 1:45 PM)
---------------------------------------------
От другата хостинг компания ми отговориха, че няма проблем да се смени IP-адреса за да се закачи новия домейн към сайта ми в ovo, като това не пречи пощенските кутии да останат в хостинг, който не е в ovo.

Air2MaxДата: Четвъртък, 2013-02-28, 2:58 AM | Message # 35
Майор
Съобщения: 81
Награди: 3
Ако не местиш домейна към DNS на oVo можеш да си ползваш пощите както до сега. Тоест при метод 1 (който не работи) трябва да си правиш настройките за пощите отново тук от контролния панел на oVo. Ако ползваш метод 2 няма да има нужда да променяш нищо. Или иначе казано настройките за пощите се правят там където ти е хостнат домейна.

Max PC - Само безплатни програми

Съобщението е редактирано от Air2Max - Четвъртък, 2013-02-28, 3:02 AM

blue7skyДата: Сряда, 2016-10-05, 10:16 AM | Message # 36
Сержант
Съобщения: 26
Эдравейте вече втори ден не се получава с паркирането на домейна 3dgamess.net а иначе мисля че вече dns са вэети.
Ако може да погледнете. Нямам въэможност да прикачвам чреэ въэложен ай пи адрес тъй като липсва DNS администрация.

Добавено (2016-10-05, 10:16 AM)
---------------------------------------------
Справих се с триста эора.

Съобщението е редактирано от blue7sky - Сряда, 2016-10-05, 9:27 PM

Форум » ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ » Съобщения » Проблемът с прикачане и паркиране на закупени домейни (Оправено!)
Страница 3 от 3«123
Търси:

Направете безплатен уеб сайт с oVo