Бъгове със skype - Форум
Понеделник, 2016-12-05, 3:33 PM
Главна Регистрация ЧЗВ (FAQ) Вход
Добе дошли, Гост · RSS
[ Ново съобщение · Членове · Правила на форума · Търси · RSS ]
Страница 1 от 11
Форум » УПРАВЛЕНИЕ И НАСТРОЙКИ » Допълнителни функции » Бъгове със skype (Как да оправим бъговете със скайп)
Бъгове със skype
bobi5204Дата: Сряда, 2012-08-01, 11:42 AM | Message # 1
Сержант
Група: Потребители
Съобщения: 20
Награди: 0
Статус: Offline
Здравейте,
несъм гледал много във форума несе поинтересувах много, но и екипа не ми отговори на следния въпрос:Защо когато сложа скайпове на админите и екипа на сайта ми www.krainaskukata.ovo.bg показва, че сме офлайн, а ние сме онлайн!Пробвахме с единия админ да си излезе от скайпа и му показваше, че е налиния, както и в началото тоест на мен-главния админ ми показва, че съм офф, а на другия покзва, че е он, дори когато не е онлайн!Говорих с един приятел, който се занимава с програмиране и той каза, че скайпа напоследък има много бъгове и тн и несе знае дали е от мен или от самия скайп!Моля за помощ ще съм Ви благодарен моля темата да си сложи като важна или каквото е там, защото съм на 100% убеден, че има и други хора с този проблем!лагодаря предварително! smile

yetiДата: Сряда, 2012-08-01, 1:25 PM | Message # 2
Полковник
Съобщения: 154
Награди: 1
Принципно това си е бъг на самия скайп, принципно за да ти се показва състоянието в нета, трябва да влезеш в настройките на скайпа и някъде там трябва да сложиш отметка да ти се показва състоянието в нета.

Гарвана - Метъл магазин
Безплатен каталога за OVO.BG сайтове

Не цъкай

bobi5204Дата: Сряда, 2012-08-01, 2:14 PM | Message # 3
Сержант
Първо искам да благодаря за бързия отговор.И да попитам къде точно в настройките, защото няма нищо за показването в интернет cry

yetiДата: Сряда, 2012-08-01, 2:28 PM | Message # 4
Полковник
Съобщения: 154
Награди: 1
При мен е в поверителност, но аз съм с линукс и може да има разминаване в подредбата на настройките.

Гарвана - Метъл магазин
Безплатен каталога за OVO.BG сайтове

Не цъкай

bobi5204Дата: Събота, 2012-11-24, 9:16 AM | Message # 5
Сержант
Аха благодаря ти много!Ще изчакам още малко ако се включи някой да видим.И отново благодаря за бързите отговори! smile

Добавено (2012-08-01, 2:53 PM)
---------------------------------------------
Да добавя разбрах как се оправя:
1.Skype
2.Поверителност
3.Разширени настройки
4.Показвай моето състояние в интернет

Добавено (2012-11-24, 9:16 AM)
---------------------------------------------
Дивотия голяма angry angry angry отново дава, че съм офлайн, сложил съм тикче на състояние в интернет.Вчера всичко си беше наред сега изведнъж...Думи нямам просто, а пък искам да се възползвам от тази опция на сайта... sad

buboliinkaДата: Вторник, 2013-02-05, 1:08 PM | Message # 6
Частен
Съобщения: 1
Здравейте, имам проблем със скайп, моля някой да се отзове.
Проблема е, че когато пиша ми изкарва предната хронология на чата в същият час който е към моментния в който пиша. Не знам от какво се получи това, няколко пъти трих скайп и го инсталирах на ново, но проблема си остана?

Благодаря предварително.

muhomorecДата: Четвъртък, 2015-02-26, 4:43 PM | Message # 7
Частен
Съобщения: 15
Награди: 2
Отиди на Води-хронология и от падащото меню сложи 2 седмици или изключено за да не се записва.
И може би вече ще се оправят нещата.Или изчисти хронологията.

В момента имам сложен код за скайп+ статус в картинка в сайта си http://deltaforce11.ovo.bg
Или да пробваме да се свържа с теб и да се види .При мен няма засега проблеми със Skype чрез сайта ми.
Може би и версията да е стара.Но щеше да се обнови сама програмата,ако е дадена опцията само-обновяване.
При мен е изключена ,искам да ме пита!

Успех
Прикачвания: 0315717.jpg(116Kb)

deltaforce11.ovo.bg

Съобщението е редактирано от muhomorec - Четвъртък, 2015-02-26, 4:47 PM

Форум » УПРАВЛЕНИЕ И НАСТРОЙКИ » Допълнителни функции » Бъгове със skype (Как да оправим бъговете със скайп)
Страница 1 от 11
Търси:

Направете безплатен уеб сайт с oVo