предложение - Форум
Вторник, 2017-02-28, 4:01 AM
Главна Регистрация ЧЗВ (FAQ) Вход
Добе дошли, Гост · RSS
[ Ново съобщение · Членове · Правила на форума · Търси · RSS ]
Страница 1 от 11
Форум » Други » Предложения за подобряването на oVo » предложение
предложение
ivka0808Дата: Неделя, 2015-03-08, 11:08 PM | Message # 1
Сержант
Група: Потребители
Съобщения: 36
Награди: 0
Статус: Offline
Предлагам ви да направите следното
Когато някой си направи сайт с домейна ви да си избере с дали да е с код /за тъй да се каже "специалисти"/ или по-лесно/като за обикновенни нищо не разбирами от кодове/ като в alle.bg (това не е реклама просто але е по-лесно защото е без кодове) макар че в але не могат да се слагат такива неща каквито в ovo.bg може
Дано сте разбрали какво имам предвит,защото на хората, които и грам не разбират от кодове ще им е по-лесно

muhomorecДата: Събота, 2016-12-31, 6:21 PM | Message # 2
Сержант
Група: Потребители
Съобщения: 22
Награди: 2
Статус: Offline
Здравейте,
предлагам така всяка тема -разбор да е в едно-ще поясня
ако има такава системата да каже или изпише че я има,задължително да има скрийншот или снимка за да се покаже,за да не пише някой как я оправи и така н.т.-демек да не я редактира -ха оправих се.
искам,желая този форум да се обнови в най скоро време....ако трябва ще помогна със снимки ,може и друг да помогне...моят сайт ще е в готовност да споделя инфо как и защо,какво,как, но искам и с помощта на help.ovo.bg както и този форум да се помага на потребителите на тази система.Уважавам и съм лоялен на тази система благодаря че ме пуснахте на търсачката гугъл,ако може и към другите ще съм благодарен ,но това е друга тема сега искам ,Моля ви най искрено да се поднови форумът.
нека админите,модераторите бъдат благосклони да седнат на кръглата маса и да осмислят моето предложение.
за мен ще е чест да помогна с каквото мога с картинка и информация как,какво ,къде да се сложи това или онова.Благодаря за Вашето внимание
За мен е чест

Добавено (2016-12-31, 6:21 PM)
---------------------------------------------
Още една подробност да има яакс прозорец за кода да е с минимум иначе заема цяла страница ,да има демо малка Снимка как ще изглежда,за да знаят админите на системата ово за какво става въпрос.
Колкото повече инфо има толкова по добре за този ,който си прави сайта.
Както писах в една тема какво да има в един сайт съм категорично решен да е така.
Даже вече го има.
Нека Админите и модераторите запитат към Главен* как да го нареча.....винаги да има съпорт за да се развива сайта
-вход към контролен панел
-сигурност
-каптча-дали е робот и т.н.
-на всеки сайт създаден от OvO да е допълнен до че е хостнат или....правила за ползване....ще поясня потребителят админът на директорията OvO, да си сложи гербът* на сайта си както моят има.
Аз даже и да си закупя активът не искам да изчезва нито рекламата ,нито банерът на OvO.
-на чзв на форумът да е с бутони......пояснявам както е въпросът като го натиснеш да падне и прочиташ ,отговорът,ако искате демо ще направя демо страница ,за да видите за какво става въпрос.
-за тези страници във този форум където има малка информация да е в кофата и след 1-2 месеца да се изтрива.
-модераторът на форумът да има грижата за тези неща.
-админът единственно да ни известява за новопостъпили реформи *или неща в сайта*,да има свръзка към Главен сайт-съпорт,но нищо друго-затова са модераторите за да му помагат....
Важно към потребителите-създателите на сайтовете към системата OvO,не правете така че потребителят да се прехвърля на друг сайт-ще избяга и няма да се върне,ще поясня -попаднах на сайт създаден от OvO системс,щом влезнах и ме пренасочи другаде или трябва се регистрирам за да видя-не става така-поне главна и информация за сайта ,FAQ трябва да има,но вече ако некой сайт иска първо регистър за направя повече не бих и влезнал,на този му/й да го направи розов сайт-поне....това е...
........
Много начини има да се актуилизира сайта-директорията Ви в интернет и да има посещения и регистри....
-пълни с инфо сайта си с информация
-направи го интересен за гости-не забравяй че има роботи от търсачки и четат*
-Главна страница,инфо за сайта и ....ако са минимум запълнени ще имаш посещения - яко*

"Не прави това което не искаш да направниш-сториш"

deltaforce11.ovo.bg

Форум » Други » Предложения за подобряването на oVo » предложение
Страница 1 от 11
Търси:

Направете безплатен уеб сайт с oVo