Благодарност - Форум
Събота, 2017-06-24, 4:53 PM
Главна Регистрация ЧЗВ (FAQ) Вход
Добе дошли, Гост · RSS
[ Ново съобщение · Членове · Правила на форума · Търси · RSS ]
Страница 1 от 11
Форум » Други » Предложения за подобряването на oVo » Благодарност ((към екипа на ово))
Благодарност
radiozoДата: Сряда, 2012-12-12, 5:28 PM | Message # 1
Лейтенант
Група: Потребители
Съобщения: 52
Награди: 0
Статус: Offline
Изключително съм доволен от системата. Всичко е направено максимално опростено, ефективно и на много добро ниво.
В знак на благодарност за услугите предоставени от Ово мога да поставя техни банери. Може да са към системата Ово или към други техни сайтове, стига да не са пряко конкурентни със тематиката на моите.
Имам няколко сайта с не много голяма посещаемост и доста свободно пространство за реклама затова правя това предложение. Ако желаете изпратете ми на лично съобщение връзки към банери с размери:
728х90
468х60
120х240
160х600
и връзки към сайтовете, които искате да се рекламират, за да ги поставя в банер ротатора.

П.П. Съвет към другите потребители на системата Ово. И те могат да направят същия жест. Без това повечето по-малки сайтове нямат качествена реклама. Така че могат да помогнат за развитието на системата!

Поздрави
и
Весели Празници!

Безплатна реклама | Каталог Фейсбук страници

MegaKilledДата: Неделя, 2012-12-16, 0:22 AM | Message # 2
Генерал-майор
Група: Приятели
Съобщения: 288
Награди: 6
radiozo,
Аз сега нямам сайт,които да се рекламира в вашият сайт. Все пак благодаря.

Весели Празници и на Вас и всички потребители. Весели Празници и на екипа на oVo,които се стремят да направят системата по-удобна и т.н. smile

ltorovДата: Четвъртък, 2012-12-20, 3:52 PM | Message # 3
Частен
Съобщения: 9
robot.txt
Lv 0.00 в очакване
Може ли да заместите robot.txt с моя от файловия менажер .
Получено: 17.12.2012, 16:33

Днес е 20.12.2012 Общо три дни без отговор или може да кажете не ми се разчита ,ако сте неграмотни "разработчици"ОК.Ако има нещо нередно при мен може да го кажете.Ако си прихвърля домейните на вашата платформа -тогава какво правим да се молим да ни чуе някой.Ако си платя,предполагаемо е че бързината ви ще е същата.А доколко ще пуснете сайта (робота) може би аз трябва да реша а не вие.Ако си оправите и плащанията -не да дам на оператора 3 лв и на вас 3 станаха 6 -за толкова хостинг мин.15гб с инсталация на Joomla или Wordpres ще е много по добре ....Благодаря за бързата възприемчивост .Моля happy

Добавено (2012-12-20, 3:52 PM)
---------------------------------------------
Предлагам също доставчиците на Интернет за България и по малките също-За празниците да го изключат.Търсачките като Google да си изключат сървърите .По този начин ще си отпразнуваме на спокойствие.Благодаря за вниманието. smile

onse you go black, you never go back www.whiteneger.rom

MegaKilledДата: Четвъртък, 2012-12-20, 4:17 PM | Message # 4
Генерал-майор
ltorov,
Не мисля,че тази тема
е за Вашата публикация. wink

ltorovДата: Четвъртък, 2012-12-20, 4:39 PM | Message # 5
Частен
Съобщения: 9
Тематиката е вид Благодарност с под вид и модераторите може да ме из цакат.Все пак краснописа ми ,добре е да се прочете,осмисли и да се изчака 2 до 3 месеца отговора на техническата поддръжка. След това да се трие или каквото се сметне за добре.

onse you go black, you never go back www.whiteneger.rom

MegaKilledДата: Четвъртък, 2012-12-20, 9:20 PM | Message # 6
Генерал-майор
ltorov,
Относно rabots.txt има
тема. http://forum.ovo.bg/forum/28-99-9
и провери в Общи Въпроси wink

Форум » Други » Предложения за подобряването на oVo » Благодарност ((към екипа на ово))
Страница 1 от 11
Търси:

Направете безплатен уеб сайт с oVo