Отключване на сайт и. add-on на домейна - Форум
Понеделник, 2017-06-26, 11:43 AM
Главна Регистрация ЧЗВ (FAQ) Вход
Добе дошли, Гост · RSS
[ Ново съобщение · Членове · Правила на форума · Търси · RSS ]
Страница 1 от 11
Форум » Други » Популяризиране на сайт » Отключване на сайт и. add-on на домейна
Отключване на сайт и. add-on на домейна
aivelinДата: Петък, 2013-03-01, 11:15 AM | Message # 1
Частен
Група: Потребители
Съобщения: 3
Награди: 0
Статус: Offline
Честита баба Марта!
Молбата ми е сайта yaroslavova.ovo.bg да бъде отключен, за което предварително благодаря.
Същевременно имам няколко въпроса. Имам намерението този домейн да вземе името на мой домейн към друг сървър. Използвам метод 3, за прикачване на домейн без използване на вашите сървъри. Правилният метод ли съм избрала, защото когато изпиша името на чуждия домейн излиза следното съобщение: въведеният домейн има описан А-запис сочещ неправилен IP адрес. Няма как да сменя IP, така ми е подаден от сървъра,какво да правя в такъв случай?!
Другият ми въпрос, трябва ли да правя някакви промени на записи оттук, след като ще аддон-а този домейн?
Моля, за отговор.
Хубав ден от мен!

Добавено (2013-03-01, 11:15 AM)
---------------------------------------------
И да поясня, домейнът е закупен, след което регистриран на сървър. IP -то е от сървъра.

GemДата: Петък, 2013-03-01, 11:50 AM | Message # 2
Запознатa с oVo
Група: Администратори
Съобщения: 522
Награди: 20
aivelin,
има специална тема за отключване на сайт.
относно домейна - за да прикрепиш домейна по IP трябва да зададеш правилния IP адрес 195.216.243.106 точно както е написано в указанието. Промяната се прави в настройките на закупения домейн. (Въведете IP адреса "195.216.243.106" като (A-запис) в Контрол Панела (DNS администрация) на Вашия домейн)....Винаги е възможно, потърси си в настройките на домейна.

Можеш да използваш и другия метод със задаване на DNS сървърите, но за целта трябва да въведеш DNS сървърите на ово.

Не е необходимо да правиш промени на записите.
Има една настройка в КП - Настройки - Общи настройки
Автоматично пренасочване от стандартния домейн към прикачения:
Когато отваря уеб сайт чрез стандартния домейн, потребителят ще бъде автоматично пренасочен към тази страница от прикачения домейн.
Сложи отметката.

Gem Design Studio
best.ovo.bg Най-добрите сайтове в OVO
help.ovo.bg Уроци, шаблони и скриптове за OVO

aivelinДата: Петък, 2013-03-01, 2:02 PM | Message # 3
Частен
Група: Потребители
Съобщения: 3
Награди: 0
Благодаря за отговора и помощта! flower

Форум » Други » Популяризиране на сайт » Отключване на сайт и. add-on на домейна
Страница 1 от 11
Търси:

Направете безплатен уеб сайт с oVo