Проблем с снимките в Галерията на главната страница - Форум
Понеделник, 2017-06-26, 11:44 AM
Главна Регистрация ЧЗВ (FAQ) Вход
Добе дошли, Гост · RSS
[ Ново съобщение · Членове · Правила на форума · Търси · RSS ]
Страница 1 от 11
Форум » УПРАВЛЕНИЕ И НАСТРОЙКИ » Общи въпроси » Проблем с снимките в Галерията на главната страница (Размера на снимките)
Проблем с снимките в Галерията на главната страница
bogiborisovДата: Събота, 2013-03-09, 10:13 PM | Message # 1
Подполковник
Група: Потребители
Съобщения: 112
Награди: 0
Статус: Offline
Здравейте.Някой ще ми помогне ли как мога да увелича размера на снимките на главната страница както излизат по редове,а не когато натисна върху снимката чак тогава да ми се отваря в друг прозорец и да е с голям размер.
Знам,че трябва да заместя този размер $PHOTO_SIZE$px/$PHOTO_WEIGHT$Kb със по голям.Помогнете ми,моля ви.
А още и проблема с коментарите излиза грешка 4000 .Надявам се някой да пише във този пуст форум и да обясни най човешки елементарните проблеми,който се появяват в сайтовете на ово и как да се разрешат.Благодаря ви.

Съобщението е редактирано от bogiborisov - Събота, 2013-03-09, 10:14 PM

GemДата: Неделя, 2013-03-10, 11:21 AM | Message # 2
Запознатa с oVo
Група: Администратори
Съобщения: 522
Награди: 20
Размерът на снимките се задава в настройките на модул Галерия.
Размер на демо изображение: размер на изображението, което се показва на главна страница на Галерия/по категории....и т.н.
Размери на снимката, показана на отделна страница: размер на изображението в страница със снимка в пълен размер

ти говориш за първото - това е $PHOTO_SIZE$, $PHOTO_WEIGHT$ - е съвсем друго : това е размерът на изображението като файл.
Относно коментарите: махни отметката в Общите настройки на сайта "Използвайте дървовидна структура за коментари"

Gem Design Studio
best.ovo.bg Най-добрите сайтове в OVO
help.ovo.bg Уроци, шаблони и скриптове за OVO

bogiborisovДата: Вторник, 2013-03-12, 0:10 AM | Message # 3
Подполковник
Група: Потребители
Съобщения: 112
Награди: 0
Благодаря ти.Справих се.

Форум » УПРАВЛЕНИЕ И НАСТРОЙКИ » Общи въпроси » Проблем с снимките в Галерията на главната страница (Размера на снимките)
Страница 1 от 11
Търси:

Направете безплатен уеб сайт с oVo