Паркиране на домейн - Форум
Събота, 2017-06-24, 5:01 PM
Главна Регистрация ЧЗВ (FAQ) Вход
Добе дошли, Гост · RSS
[ Ново съобщение · Членове · Правила на форума · Търси · RSS ]
Страница 1 от 11
Форум » УПРАВЛЕНИЕ И НАСТРОЙКИ » Общи въпроси » Паркиране на домейн
Паркиране на домейн
k1n43vДата: Сряда, 2013-04-24, 0:13 AM | Message # 1
Частен
Група: Потребители
Съобщения: 15
Награди: 0
Статус: Offline
Само аз ли имам проблем с паркирането, или е глобален ?

Появи се временен технически проблем при проверка статуса на домейна. Моля опитайте да презаредите страницата след 15 минути. Ако проблема продължи, свържете се с Техническата Поддръжка

HostingBGДата: Вторник, 2013-04-30, 9:46 PM | Message # 2
Лейтенант
Съобщения: 54
И при мен е така.

MegaKilledДата: Вторник, 2013-04-30, 11:48 PM | Message # 3
Генерал-майор
Група: Приятели
Съобщения: 288
Награди: 6
Значи проблема е от системата. Би трябвало да се оправи, но едва ли ще го оставят така.

yetiДата: Сряда, 2013-05-01, 0:17 AM | Message # 4
Полковник
Съобщения: 154
Награди: 1
Знам че ще прозвучи малко грубо, но проблема с коментарите е от почти една година и не е оправен. Системата е на самотек, не се поддържа и скоро може и да изчезне. Не знам защо хората които поддържат тази система не кажат нещо и къде изчезнаха не се знае. Но моя съвет е да минавате на Ucoz.com.

Гарвана - Метъл магазин
Безплатен каталога за OVO.BG сайтове

Не цъкай

bogiborisovДата: Сряда, 2013-05-01, 6:43 PM | Message # 5
Подполковник
Съобщения: 112
yeti.Даваш много крайни предположения за системата,че ще изчезне.Едва ли с лека ръка ще я изтрият.Все пак има доста сайтове на ово а и варианта,който ни каза,да си преместим сайта на юкоз не е лош,но знаеш ли колко работа е и занимавка.До сега изграждахме сайта си а ти казваш все едно да почнем отначало.
Някой администратор да се произнесе по въпроса.Гем,Булдог,ще кажете ли нещо?Кога ще оправят проблема с паркирането на домейна и според вас както казва yeti,ще се заличи ли ово?за да знаем дали да си местим сайтовете или не?
По думите на k1n43v проблема е отскоро,но дано да е само временен.

Добавено (2013-05-01, 6:43 PM)
---------------------------------------------
Кажете,сигурна ли e системата на ово занапред,въпреки че аз вярвам в нея.

Съобщението е редактирано от bogiborisov - Четвъртък, 2013-05-02, 10:50 AM

GemДата: Четвъртък, 2013-05-02, 11:07 AM | Message # 6
Запознатa с oVo
Група: Администратори
Съобщения: 522
Награди: 20
здравейте,

няма никакви причини за притеснения, че системата ще изчезне и още по-малко е необходимо да се преместват сайтовете на ucoz.com/ru/net и т.н. За тези, които все още не са разбрали оВо е ребрандираният ucoz за България.............все едно да си преместиш нещо от единия джоб в другия ;-)

в момента се работи по множество апдейти и доста неща остават некоригирани. сигурно сте забелязали последните промени в модул Галерия, форум и т.н.
относно прикачането/паркирането на домейни - да, има проблем, който не е отстранен. Пишете на техн. поддръжка за съдействие.

Gem Design Studio
best.ovo.bg Най-добрите сайтове в OVO
help.ovo.bg Уроци, шаблони и скриптове за OVO

bogiborisovДата: Четвъртък, 2013-05-02, 1:32 PM | Message # 7
Подполковник
Благодаря ти Гем.След твоето изказване облекчи много моето притеснение.Точно това исках да чуя.Ще потърся техническата поддръжка и ще съобщя за проблема,защото в най скоро време и аз мисля да паркирам домейн.

GemДата: Четвъртък, 2013-05-02, 5:54 PM | Message # 8
Запознатa с oVo
Група: Администратори
Съобщения: 522
Награди: 20
bogiborisov,
ако възникне проблем с прикрепянето/паркирането едва тогава пиши на техн.поддръжка за да ти помогнат.........те знаят за проблема и не е необходимо да им съобщаваш.

Gem Design Studio
best.ovo.bg Най-добрите сайтове в OVO
help.ovo.bg Уроци, шаблони и скриптове за OVO

oziris811Дата: Четвъртък, 2013-05-02, 6:33 PM | Message # 9
Генерал-майор
Съобщения: 415
Награди: 13
bogiborisov, ако с паркирането на домейна целиш само смяната на името на сайта от ovo на com/net/org и т.н ползвай опцията прикачане на домейн. Работи перфектно.

bogiborisovДата: Четвъртък, 2013-05-02, 6:54 PM | Message # 10
Подполковник
Oziris,за метод 3 ли говориш.Метод 3. Прикачете съществуващо домейн име без да прехвърляте домейна към oVo сървърите.За това ли?

Съобщението е редактирано от bogiborisov - Четвъртък, 2013-05-02, 6:54 PM

oziris811Дата: Четвъртък, 2013-05-02, 7:02 PM | Message # 11
Генерал-майор
Да. Става лесно и сравнително бързо се показва сайта с новото име. Аз съм така над година.

bogiborisovДата: Четвъртък, 2013-05-02, 7:04 PM | Message # 12
Подполковник
Да.Благодаря ти за отговора,като си закупя домейн може и така да направя,ако не е разрешен проблема с друго прикачване.Но каква е всъщност разликата между двата вида.Мен ме интересува като закупя домейн да ръководя сайта си от контролния панел на ово.Ако и двата вида паркиране са така по какво се различават?

oziris811Дата: Четвъртък, 2013-05-02, 7:12 PM | Message # 13
Генерал-майор
Цитирам Buldog: разликата е че ако не го качите на нашите DNS-и, всички настройки на домейна ще трябва да ги правите чрез контролния панел на домейн доставчика си. Ако паркирате домейна към нашите DNS-и ще можете да си правите настройките към домейна от Контролния си Панел в oVo.

Както казах от над година съм с прикачен домейн. Още в началото в контролния панел на домейна си направих настройките + настройки за mail от рода на mysite@com.
От тогава не съм пипал повече там. Управлявам си сайта от контролния панел на ово. Всичко си е както преди, но имаш няколко опции в повече.

Съобщението е редактирано от oziris811 - Четвъртък, 2013-05-02, 7:13 PM

Форум » УПРАВЛЕНИЕ И НАСТРОЙКИ » Общи въпроси » Паркиране на домейн
Страница 1 от 11
Търси:

Направете безплатен уеб сайт с oVo