Сортиране на записи по Дата,име,рейтинг,популярност - Форум
Понеделник, 2017-06-26, 11:44 AM
Главна Регистрация ЧЗВ (FAQ) Вход
Добе дошли, Гост · RSS
[ Ново съобщение · Членове · Правила на форума · Търси · RSS ]
Страница 1 от 11
Форум » УПРАВЛЕНИЕ И НАСТРОЙКИ » Общи въпроси » Сортиране на записи по Дата,име,рейтинг,популярност
Сортиране на записи по Дата,име,рейтинг,популярност
bogiborisovДата: Понеделник, 2013-07-29, 5:38 PM | Message # 1
Подполковник
Група: Потребители
Съобщения: 112
Награди: 0
Статус: Offline
Здравейте.Как да сложа мой бутони за тези записи,който се сортират?Ето и снимка отдолу,за да видите за какво точно говоря.Искам да заместя Date, Name, Rating ,Plays с мой бутони,но не знам за всеки по отделно кой е извеждащия линк,хипервръзка.Не знам как може да стане.Благодаря ви за помощта.

Добавено (2013-07-29, 5:38 PM)
---------------------------------------------
Някой има ли идея как може да се получи да поставя собствени бутони на мястото на тези думи,с който се сортирват?
Искам да имам различен бутон за всеки сортимент,по дата,име,рейтинг и т.н.

Прикачвания: 2395741.jpg(98Kb)

Съобщението е редактирано от bogiborisov - Понеделник, 2013-07-29, 12:14 PM

oziris811Дата: Понеделник, 2013-07-29, 8:37 PM | Message # 2
Генерал-майор
Съобщения: 415
Награди: 13
Влез в шаблона на модула, които искаш и например в страница на категории на съдържанието най-долу са кодовете за сортиране.
И въобще кодовете ги имаш написани в админ панела си. За издател изглеждат така:
$TOP_COMMS_URL$ - връзка към ТОП записите, сортирани по коментари
$TOP_NEW_URL$ - връзка към ТОП записите, сортирани по дата на добавяне и т.н.

bogiborisovДата: Понеделник, 2013-07-29, 9:39 PM | Message # 3
Подполковник
Съобщения: 112
Награди: 0
Да,видях ги,но искам да попитам сега като добавя например първия мой бутон по име на записа и маркирам бутона,който съм добавил и му правя хипервръзка и в нея пиша например кода за топ записите сортирани по дата на добавяне $TOP_NEW_URL$ .Така ли?Там имаше така изброените старите записи,сортировки $FILTER1_MENU ,$FILTER2_MENU, $FILTER3_MENU.
Изтрих ги и добавих мой снимки,бутони:по дата,име,рейтинг и възпройзвеждане чрез хипер връзка.Така ли трябва?
Като го направих така ми излизат по име,но всички,а не само например в категория музика да излизат.

Съобщението е редактирано от bogiborisov - Вторник, 2013-07-30, 1:21 PM

Форум » УПРАВЛЕНИЕ И НАСТРОЙКИ » Общи въпроси » Сортиране на записи по Дата,име,рейтинг,популярност
Страница 1 от 11
Търси:

Направете безплатен уеб сайт с oVo