Въпрос относно плащане за отделна услуга. - Форум
Понеделник, 2017-06-26, 11:44 AM
Главна Регистрация ЧЗВ (FAQ) Вход
Добе дошли, Гост · RSS
[ Ново съобщение · Членове · Правила на форума · Търси · RSS ]
Страница 1 от 11
Форум » УПРАВЛЕНИЕ И НАСТРОЙКИ » Общи въпроси » Въпрос относно плащане за отделна услуга.
Въпрос относно плащане за отделна услуга.
monsterkillДата: Петък, 2013-08-30, 4:06 PM | Message # 1
Частен
Група: Потребители
Съобщения: 18
Награди: 0
Статус: Offline
Здравейте на всички ползващи системата на ово или юкоз.Искам да ви попитам следния въпрос.
Искам чрез опцията платени услуги,след това закупуване на отделни услуги и искам да избера премахване на рекламния банер на ово или на юкоз от всички страници на сайта,след това избирам период на плащане,за колко време да ги няма колко би ми струвало.Следващата стъпка е да натисна плащане на услуга,но след това се затруднявам,защото като натисна с кредитна карта и ми излиза някакъв сайт 2checkout.com.
Въпроса ми е в него трябва ли да имам регистрация и какво да направя ,за да осъществя по-нататък докрай покупката на услугата,която съм пожелал?Досега не съм плащал за дадена услуга било то в системата на ово или юкоз,затова искам да разбера какво да правя след това.Благодаря ви за отговора.

GemДата: Петък, 2013-08-30, 4:32 PM | Message # 2
Запознатa с oVo
Група: Администратори
Съобщения: 522
Награди: 20
Здравей,

не е необходима регистрация. за плащане онлайн обаче има изискване от минимум 5 евро, но е за предпочитане пред плащането с SMS. Избираш услуга / тарифен план и срок за минимум 5 евро и след това направо "Плащане на услуга" (бутонът плащане за услуга се появява след маркиране на Кредитна карта (EUR)...
генерира се поръчка (като на всяка онлайн услуга). можеш да платиш и по банков път: пиши ми ЛС ако не можеш да се оправиш с онлайн плащането....

Gem Design Studio
best.ovo.bg Най-добрите сайтове в OVO
help.ovo.bg Уроци, шаблони и скриптове за OVO

monsterkillДата: Събота, 2013-08-31, 10:59 PM | Message # 3
Частен
Някой ще отговори ли как да платя за тази услуга или не?

marinov84Дата: Четвъртък, 2013-09-05, 9:25 PM | Message # 4
Полковник
Съобщения: 240
Награди: 9
monsterkill, Gem ти е отговорила напълно разбираемо

Здравей,

не е необходима регистрация. за плащане онлайн обаче има изискване от минимум 5 евро, но е за предпочитане пред плащането с SMS. Избираш услуга / тарифен план и срок за минимум 5 евро и след това направо "Плащане на услуга" (бутонът плащане за услуга се появява след маркиране на Кредитна карта (EUR)...
генерира се поръчка (като на всяка онлайн услуга). можеш да платиш и по банков път: пиши ми ЛС ако не можеш да се оправиш с онлайн плащането....

Сваляй само най новата музика първо при нас!
http://svalimp3.ovo.bg
Вашият хостинг приятел
http://hostingbg.ovo.bg

monsterkillДата: Неделя, 2013-09-08, 11:25 PM | Message # 5
Частен
Аз искам да платя с дебитна карта,но стигам до тук http://aktualno.ovo.bg/butongenerator/WP_000925.jpg .
Помощ!

GemДата: Понеделник, 2013-09-09, 9:57 AM | Message # 6
Запознатa с oVo
Група: Администратори
Съобщения: 522
Награди: 20
monsterkill,
сумата е много малка за плащане с карта. трябва да е минимум 5 евро. Увеличи срока или добави още една услуга за да направиш минималната сума. След това кликни върху Кредитна карта......и ще ти се появи бутона за плащане

Gem Design Studio
best.ovo.bg Най-добрите сайтове в OVO
help.ovo.bg Уроци, шаблони и скриптове за OVO

BobiДата: Понеделник, 2014-08-11, 2:41 PM | Message # 7
Сержант
Съобщения: 32
Бутона за плащане се появява,но води в не работеща страница на 2checkout.com, така че да помага някой с нещо и някак моля......

Форум » УПРАВЛЕНИЕ И НАСТРОЙКИ » Общи въпроси » Въпрос относно плащане за отделна услуга.
Страница 1 от 11
Търси:

Направете безплатен уеб сайт с oVo