Проблем с сайта - Page 2 - Форум
Сряда, 2017-07-26, 1:38 PM
Главна Регистрация ЧЗВ (FAQ) Вход
Добе дошли, Гост · RSS
[ Ново съобщение · Членове · Правила на форума · Търси · RSS ]
Страница 2 от 3«123»
Форум » УПРАВЛЕНИЕ И НАСТРОЙКИ » Общи въпроси » Проблем с сайта (Относно : Банера в долната част на сайта)
Проблем с сайта
marinov84Дата: Вторник, 2013-09-03, 6:49 PM | Message # 16
Полковник
Група: Потребители
Съобщения: 240
Награди: 9
Статус: Offline
oziris811, А ти нали се сещаш че ако беше платено и тука нямаше да ги има една голяма част от сайтовете във системата.:)

Сваляй само най новата музика първо при нас!
http://svalimp3.ovo.bg
Вашият хостинг приятел
http://hostingbg.ovo.bg

oziris811Дата: Вторник, 2013-09-03, 6:51 PM | Message # 17
Генерал-майор
Съобщения: 415
Награди: 13
Има лесно нали знаеш - два клика и си изтриваш сайта.:)
Има поне още 4 подобни системи за, които знам. Пробвай се.

GemДата: Вторник, 2013-09-03, 6:52 PM | Message # 18
Запознатa с oVo
Група: Администратори
Съобщения: 522
Награди: 20
Coco_Jambo,
това, което ползваш е освен всичко друго и хостинг услуга. всички сме добре запознати с цените на хостинга в България за да преценим, че 3 лв. на месец е нищо особено при по-сериозен трафик погледнете цените и на клауд хостинга....
С интерес очаквам да споделиш какво са ти отговорили собствениците на Ucoz. Te преди всичко имат финансов интерес от заплащането на хостинг услугата. А и освен това, в момента не става въпрос за принуда, а за технически проблеми.

Gem Design Studio
best.ovo.bg Най-добрите сайтове в OVO
help.ovo.bg Уроци, шаблони и скриптове за OVO

marinov84Дата: Вторник, 2013-09-03, 7:01 PM | Message # 19
Полковник
oziris811, Ами ако неоправят проблема това мисля да направя.

Добавено (2013-09-03, 7:01 PM)
---------------------------------------------
Gem, Извинявам се за грубите коментари нищо лично към тебе оценявам голямата помощ която си указала на многохора тука но всеки от нас очака отговор за проблема а никй неправи това затова хората се ядосват.

Вашият хостинг приятел

petio05Дата: Вторник, 2013-09-03, 8:35 PM | Message # 20
Частен
Съобщения: 2
Награди: 0
Ще ги изчакам до утре и ако проблема продължава мисля да пусна жалба до КЗП

cvetioДата: Вторник, 2013-09-03, 8:39 PM | Message # 21
Майор
Съобщения: 89
marinov84, Хората имат право да се ядосват ако проблемът продължи повече от седмица... Все пак това са компютри. Развалят се от време на време.

Coco_Jambo, не вярвай на всичко казано от не квалифицирани хора (не казвам, че аз съм), но от къде ти хрумна да повярваш, че това го правят нарочно? ... bash / а като гледам заговорихте за печалби, не мисля, че ovo печели милиони от услуга, за която 98% от потребителите не плащат... Като не ти се плаща спри сайта си докато го оправят и готово... Или пък се премести в ucoz, щом мислиш, че ще ти е по-добре... А и не мисля, че на администраторите на ucoz в момента им е до теб...

(Това мисля аз по въпроса...)

BulldogДата: Вторник, 2013-09-03, 10:35 PM | Message # 22
Дзвера на форума
Съобщения: 700
Награди: 38
Гледам, че неблагодарниците и наглеците отново са прописали. Тъй като българския пазар е стиснат и подобни услуги като нашата, за да останат безплатни трябва да се търсят рекламиращи компании... се оказа, че има проблем в кода на една от тях. Чакахме да бъде оправен. Не ви ли е срам да сеете подобни глупости като "ако си мислят че по този начин ще ни принудят да си плащаме". Всичко това, което ползвате безплатно изисква поддръжка, заплати и ресурси. Лесно е да се вика срещу безплатното! Дори не сме поискали дарения от потребителите да запазим безплатното, безплатно!

Quote (marinov84)
breaker, Нали се сещаш че при положение един сайт не е изготвен с цел печалба а само подпомагане на хората и няма никакви приходи малко е безсмислено да му се вкарват разходи.

Можем да кажем същото за oVo BG. Тъй като се стремим да запазим безплатната част, нямаме почни никакви приходи, защото на никой не му се отделят ненормално високите 3.05лв. на месец!

Coco_Jambo, искам още днес да уведомите собствениците на uCoz, че си позволяваме своеволия. По какви правила се водим, това е наша работа. oVo BG запазва правото на всички безплатни сайтове, които не са закупили премахването на авторските права! Също си запазваме правото да прекратим сайта и профила на всеки един потребител без основание. Особено на нагли потребители, които обвиняват екипа в неверни действия!

petio05, каква комисия, какви 5лв?? За какво сте заплатили, че да се свързвате с КЗП? Може би ние трябва да се свържем с ГДБОП и да ги уведомим, че имате сайт за разпространение на авторски материали? Или когато Вие нарушавате дадени права, няма проблем?

cvetio, Прав си, дори повече от 98% от потребителите не плащат и за това oVo BG не може да се развие на максимално ниво. От реклами се изкарват колкото да стои сайта безплатен, дори не стигат за заплати. Хубав проект, но в грешната държава... всички си мислят, че някой им е длъжен когато взимат нещо безплатно!

Всички говорите за uCoz, но там хората си купуват поне базови пакети, които дори са по-скъпи от нашите и хората, които са с безплатни сайтове не пищят за щяло и нещяло като, че ли са инвестирали милиони в сайтовете си. Там пазара няма нищо общо с пазара в България.

Преди да попитате, използвайте търсачката, Помощ за oVo и прочетете ЧЗВ.
Форумът е за взаимопомощ, админите не са длъжни да отговарят.

marinov84Дата: Сряда, 2013-09-04, 0:00 AM | Message # 23
Полковник
Bulldog, Тук са прописали реални потребители на ово и немисля че трябва да си обиждаш потребителите при положение че искаш да развиеш системата.Разбирамте че се ядосваш на мрънканиятани но има и друг начин за изказване.А и ако някой от екипа беше излязал съснормално обяснение за проблема нямаше да ги има тези мрънкания.Разбирасе че сме ви благодарни че ни предоставяте тази система безплатно но трябва да има и някакъв нормален контакт със потребителите при евентуален проблем а не да се мълчи за проблема и да се чака дасе натрупа негативизам и тогава да се разпишите и да почнете да обиждате собственитеси потребители.

Вашият хостинг приятел

cvetioДата: Сряда, 2013-09-04, 0:08 AM | Message # 24
Майор
marinov84, Мисля, че щом дадено нещо не работи, то е заради проблем... Както споменах по-горе не вярвайте на неквалифицирани (бих казал "идиоти"), че това е нарочно за да плащаме да премахнем рекламата. Чудят се какво да мислят.
Какво обяснение трябва да се даде? Беше повече от ясно, че е проблем още в самото му начало... bash bash bash

Това, че някой хора са алчни за пари... dollar
За всички които имат негативизъм искам да попитам колко потребителя посещават сайтовете им? 1/2/3 ?

bash bash bash

petio05Дата: Сряда, 2013-09-04, 7:29 AM | Message # 25
Частен
Съобщения: 2
Поне за момента проблема е разрешен поне при мен
Е ако искате да печелите защо не направите дарителска сметка примерно с смс по 2,40 всеки който може ще помогне в това число и аз, а не да ни принуждавате да пращаме смс за да премахнем рекламата ви, ето когато темата се появи в форума мн бързо коригирахте въпросния проблем който съществуваше близо седмица

izmamniciДата: Сряда, 2013-09-04, 7:45 AM | Message # 26
Частен
Съобщения: 1
Бегайте далече от това мизерно ovo: Bulldoq защо не споменеш и за това как влизате на хората по комповете и им правите мизерии а , верно някой трябва да се обади но не на ГДОП ами до ДАНС. И аз имах сайтове тук но като разбрах за какво става на въпрос се изнесах от тук и си преинсталирах компа.
Тук за не знаещите как да влязат ако ги блокират или им правят мизерии и не могат да влязат в сайта си , ВЛИЗАЙТЕ през uCoz не през OVO с друг браузър , спрете си също джаваскрипта на браузара и си поставете свястна антивирусна понеже ви правят страшни мизерии , влизат ви в компа си правят каквото си искат.
Всичко това което се случва тук е УМИШЛЕНО.

Bulldoq - Всички говорите за uCoz, но там хората си купуват поне базови пакети, които дори са по-скъпи от нашите и хората, които са с безплатни сайтове не пищят за щяло и нещяло като, че ли са инвестирали милиони в сайтовете си. Там пазара няма нищо общо с пазара в България.

Mоже и тамошния пазар да няма нищо с този тук но там не влизат на хората по компа , не им крадът данните от компа , не ми се разправя повече , БЕГАЙТЕ по далеч от това (ovo).

BulldogДата: Сряда, 2013-09-04, 8:05 AM | Message # 27
Дзвера на форума
Съобщения: 700
Награди: 38
izmamnici, Не разбирам това някакви глупости на конкуренцията ли са? Кой,кога и къде е влизал в нечий компютри? Защо клеветите? Ако ще се дрънка каквото и да било, поне дайте доказателства! Чесно ви казвам писна ми от такива абсурдни твърдения!

Преди да попитате, използвайте търсачката, Помощ за oVo и прочетете ЧЗВ.
Форумът е за взаимопомощ, админите не са длъжни да отговарят.

breakerДата: Сряда, 2013-09-04, 11:20 AM | Message # 28
Лейтенант
Съобщения: 68
Награди: 2
izmamnici, това което казваш е наистина глупости lol
Как ще влизат в нечии компютри и ще правят "мизерии" . Аи аз съм проверил доколкото е възможно и няма вируси системата. Това ,че има бъгове и проблеми не е основание да си измисляте всякакви глупости. Вярно бъговете в момента са много : от време на време сайтовете спират , проблема с коментарите не е оправен, наистина имаше забавяне на сайтовете от банера на оvo (но при мен е имало по-голямо забавяне от рекламни банери на Етаргет и Adwise - буквално не ми зареждаше изобщо сайта) и още имаше за които сега не мога да се сетя. Така ,че спрете се. Аз вярвам ,че се опитват да оправят проблемите на система им. Те (екипът на ovo) също знае ,че бъговете и проблемите на системата им влияе лошо ... не си мислете ,че е нарочно.

ъъъъм... таковата

cvetioДата: Сряда, 2013-09-04, 11:52 AM | Message # 29
Майор
izmamnici, Това което каза е смешно... Изобщо имаш ли си на представа какво представлява компютъра и интернета??? surprised bash ... Да не говорим, че администраторите на ovo няма да тръгнат да се занимават с бъгнатия ти комп (пълен с вируси) за които обвиняваш ovo... То така ставало "С едно щракване на пръсти и са в компа ти..." чуваш ли се? Поне не показвай IQ нивото си... happy

remixa_mДата: Сряда, 2013-09-04, 8:35 PM | Message # 30
Генерал-майор
Съобщения: 292
Награди: 2
izmamnici, Кой ти е виновен че твоя компютър е бъгнат от всякъде?Като не ти харесва системата на ово,махни са от тука...

Съобщението е редактирано от remixa_m - Сряда, 2013-09-04, 8:39 PM

Форум » УПРАВЛЕНИЕ И НАСТРОЙКИ » Общи въпроси » Проблем с сайта (Относно : Банера в долната част на сайта)
Страница 2 от 3«123»
Търси:

Направете безплатен уеб сайт с oVo