Проблем със сайта ми. - Форум
Петък, 2017-04-28, 11:08 AM
Главна Регистрация ЧЗВ (FAQ) Вход
Добе дошли, Гост · RSS
[ Ново съобщение · Членове · Правила на форума · Търси · RSS ]
Страница 1 от 11
Форум » УПРАВЛЕНИЕ И НАСТРОЙКИ » Общи въпроси » Проблем със сайта ми.
Проблем със сайта ми.
bogiborisovДата: Неделя, 2013-11-03, 4:12 PM | Message # 1
Подполковник
Група: Потребители
Съобщения: 112
Награди: 0
Статус: Offline
Здравейте на всички занимаващи се със ово.Имам проблем с единия ми сайт http://videoshare.ucoz.com/
Проблема се изразява в това,че ми изписва следното: Превышен максимальный период бездействия,"Безопасность"→"Параметры безопасности"..(Надвишава максималния период на неактивност,Сигурност "→" Настройки за сигурност),когато влизам в контролния ми панел как може да се премахне този надпис,има ли нещо нередно,на което не съм обърнал внимание?.Не бях влизал в сайта ми някъде от 15 дена,но нямам 40 дни,нито са ми изпращали съобщение по имейл адреса да потвърждавам,за да не ми деактивират сайта.Влизам успешно в контролния си панел,но винаги ми го напомня,когато влизам с потребителското си име http://videoshare.ucoz.com/admin/2 .Дори и от време на време много бавно ми зарежда специално този сайт.Обърнах се към поддръжката,но не съм получил скорошен отговор.Искам да ви попитам как мога да избегна сериозния проблем със сайта ми,как да се предпазя,за да не ми го изтрият и на какво се дължи това бавно зареждане?,вчера беше така,днес през целия ден ми зареждаше гладко,но пак се влоши положението.Пояснете ми.Благодаря ви.

Съобщението е редактирано от bogiborisov - Неделя, 2013-11-03, 4:19 PM

marinov84Дата: Неделя, 2013-11-03, 4:34 PM | Message # 2
Полковник
Съобщения: 240
Награди: 9
Пробвай от Контрол панел->Сигорност->Настройки на сигорноста
Промени времето на сесията и Максимален брой от едновременни влизания в Контролния Панел
Засега мога да ти помогна с това несъм сигорен дали ще помогне обаче.

Сваляй само най новата музика първо при нас!
http://svalimp3.ovo.bg
Вашият хостинг приятел
http://hostingbg.ovo.bg

bogiborisovДата: Неделя, 2013-11-03, 4:40 PM | Message # 3
Подполковник
Промених и там някои неща,но като цяло не знам на какво се дължи проблема.Някой друг да е запознат с подобен случай,ще съм му благодарен,ако отговори.

marinov84Дата: Неделя, 2013-11-03, 5:12 PM | Message # 4
Полковник
Съобщения: 240
Награди: 9
ето как изглеждат при мене там настроиките
Прикачвания: 0820482.png(170Kb)

Сваляй само най новата музика първо при нас!
http://svalimp3.ovo.bg
Вашият хостинг приятел
http://hostingbg.ovo.bg

bogiborisovДата: Неделя, 2013-11-03, 6:51 PM | Message # 5
Подполковник
Настройките са ми абсолютно същите.

Добавено (2013-11-03, 6:51 PM)
---------------------------------------------
Гем,можеш ли да помогнеш?,в момента пак едвам зарежда този сайт,не знам вече.Надписа ''Надвишава максималния период на неактивност'' при всяко влизане си седи.

Съобщението е редактирано от bogiborisov - Неделя, 2013-11-03, 7:39 PM

GemДата: Неделя, 2013-11-03, 8:35 PM | Message # 6
Запознатa с oVo
Група: Администратори
Съобщения: 522
Награди: 20
Промени цифрата за макс, брой едновременно влизане в контр.панел. ако няма втори админ това може да се дължи на динамично IP. Aскоростта на зареждане няма нищо общо - първо си тествай сам - има доста онлайн инструменти. В краен случай възстанови стандартен шаблон и тествай скоростта. Ако се окаже, че проблемът не е при теб пиши на техн. Поддръжка

Gem Design Studio
best.ovo.bg Най-добрите сайтове в OVO
help.ovo.bg Уроци, шаблони и скриптове за OVO

bogiborisovДата: Неделя, 2013-11-03, 9:49 PM | Message # 7
Подполковник
Само аз съм админа,понякога обаче влизам едновременно в контролния панел на единия и на другия ми сайт,не знам дали това оказва влияние,сега в момента сайтът върви много бързо,но има моменти,когато скоростта му заглъхва.Както Маринов е посочил на картинката с параметри безопасност,така са ми били,но вече направих първото 3 входа,на второто 1 час,на третото средна защитеност.С какви например онлайн инструменти мога да проверя,тъй като не съм запознат,не може 1 път да ми зарежда перфектно,без да имам какъвто и да било проблем и времеви период,в който да си прави оглушки.В момента страниците се зареждат като стрела.Аз писах на техническата поддръжка на ucoz.ru ,от сайта им видях някакъв имейл за връзка,но получих единствено автоматично съобщения.Гем,възможно ли е да се дължи на тежестта на шаблона,въпреки че не съм съгласен с този извод,защото съм тествал същия на ово и върви без проблем.Всеки път като вляза контролния панел ме посреща с червено написани думи:Превышен максимальный период бездействия.
"Безопасность"→"Параметры безопасности". Когато влизам в другите контролни панели, съответно на др. сайтове не ми ,изписва такова предупреждение.Притеснявам се защо това съобщение не се маха,знам,че оттук сигурно изниква проблема.

Добавено (2013-11-03, 9:49 PM)
---------------------------------------------
Сега ако влезнеш в сайта ми ще видиш,че зареждането е стабилно и няма поводи за притеснение,но в друг ,макар и кратък период ,се вижда как едвам с няколко презареждания на страниците успявам най-после да я презаредя.
Дали защото днес съм седял почти цял ден в панела и ръчкал,и поради това нещо системата от своя страна да е ограничила достъпа или забавила,нямам си на идея.

Съобщението е редактирано от bogiborisov - Неделя, 2013-11-03, 9:45 PM

oziris811Дата: Вторник, 2013-11-05, 10:23 PM | Message # 8
Генерал-майор
Съобщения: 415
Награди: 13
Това временно бавно зареждане не е само при теб. Редовно ползвам два сайта от ucoz (не мой) и от около 2 седмици забелязвам и при тях същото.
Явно е нещо със сървъра им.

bogiborisovДата: Четвъртък, 2013-11-07, 5:32 PM | Message # 9
Подполковник
Проблемът се реши,без да правя никакви настройки.

Съобщението е редактирано от bogiborisov - Четвъртък, 2013-11-07, 5:33 PM

Форум » УПРАВЛЕНИЕ И НАСТРОЙКИ » Общи въпроси » Проблем със сайта ми.
Страница 1 от 11
Търси:

Направете безплатен уеб сайт с oVo