помощ - Форум
Петък, 2017-04-28, 11:21 AM
Главна Регистрация ЧЗВ (FAQ) Вход
Добе дошли, Гост · RSS
[ Ново съобщение · Членове · Правила на форума · Търси · RSS ]
Страница 1 от 11
Форум » УПРАВЛЕНИЕ И НАСТРОЙКИ » Общи въпроси » помощ (помогмете да си вкарам екипа)
помощ
ivka0808Дата: Неделя, 2014-12-07, 11:05 AM | Message # 1
Сержант
Група: Потребители
Съобщения: 36
Награди: 0
Статус: Offline
Здравейте как да сложа мои хора които да помагат със сайта като екип обаче мога ли да направя така че те да се гружат за няколко от сайт меню а не да имат достъп до всичко . И как да променя името когато сайта се включва да не е стандартното ,,Личен сайт,, smile

Добавено (2014-12-07, 11:05 AM)
---------------------------------------------
А по точно да имат достъп до една,две... Категории

PlamenДата: Неделя, 2014-12-07, 12:03 PM | Message # 2
Сержант
Не разбирам, какво точно искаш.
Но ще се опитам да ти помогна:

За да добавиш някой член на екипа в сайта си:
Отиваш на Url Адреса: Името на сайта ти .ovo.bg/admin
Пример:
Testsite.ovo.bg/admin
и пишеш uID паролата си, за да влезеш в контролния панел.
Отиваш на модула ''Потребители''.
След което отиваш на Потребителски групи. И там има всички групи в сайта. Може да създадеш и нова. Цъкаш на групата в случай, ако искаш да направиш приятелите си модератори натискаш на ето този бутон: (на групата модератори) и там си избираш какво може да прави тази група, като си готов цъкаш на бутона Запази. Отиваш пак на модула за потребители и където пише Търсене на потребител , пишеш името на потребителя на който искаш да промениш групата и титлата. Там където пише Група ''Потребители'' го променяш на желаната група, на която искаш да промениш на избрания потребител. Дано да ме разбереш какво съм ти казал с това smile .

А за другото не мога да те разбера за кое ми говориш.
Да нямаш предвид горе, където пише 'Моят сайт'' ?
Ако е за това, Отиваш отново в контролния панел на сайта си (Името на сайта).ovo.bg/admin/ пишеш отново uID паролата си и отиваш горе, където пише дизайн, горе на лентата. Натискаш на дизайн и от там отиваш на ''Управление на дизайна (CSS)''. Отиваш на глобалните блокове, а от там отиваш на ''Горната част на уеб сайта'' и някъде там трябва да намериш нещо такова: <!-- <logo> -->Моят сайт<!-- </logo> --> променяш където пише ''Моят сайт'' както си искаш. Надявам се да съм ти помогнал smile

-------------------------------------------------------

Посетете моя уеб сайт за играта Minecraft : http://igraqminecraft.ovo.bg :)

ivka0808Дата: Неделя, 2014-12-07, 12:28 PM | Message # 3
Сержант
Да кача ли сайта за да видите горе не линка а др когато се включва не пише името на сайта а пише Личен сайт
Нали това го пише още от начало аз прибързах и забравих да напиша желателното име и сега се чудя как да го променя
И благодаря за обясненията за екипа

PlamenДата: Неделя, 2014-12-07, 12:41 PM | Message # 4
Сержант
Вече те разбрах - Отиди пак в контролния панел (Име на сайта).ovo.bg/admin/ и пиши отново uID паролата си. Отиди горе в лентата, а от там на Настройки, след това на Общи настройки и още в началото на страницата за общи настройки ще ти излезе това:

Име на Вашия сайт: Личен сайт
Използва се за кода $SITE_NAME$.

Просто където пише Личен сайт го променяш както искаш от там smile и натискаш на Запази, бутона Запази се намира най-долу на страницата с Общи настройки . Надявам се да съм ти помогнал. smile

Посетете моя уеб сайт за играта Minecraft : http://igraqminecraft.ovo.bg :)

Съобщението е редактирано от Plamen - Неделя, 2014-12-07, 12:43 PM

ivka0808Дата: Понеделник, 2014-12-08, 3:57 PM | Message # 5
Сержант
Благодаря Ви много помогнахте

Форум » УПРАВЛЕНИЕ И НАСТРОЙКИ » Общи въпроси » помощ (помогмете да си вкарам екипа)
Страница 1 от 11
Търси:

Направете безплатен уеб сайт с oVo