Кой ще ми помогне за направата на сайт - Форум
Понеделник, 2016-12-05, 3:34 PM
Главна Регистрация ЧЗВ (FAQ) Вход
Добе дошли, Гост · RSS
[ Ново съобщение · Членове · Правила на форума · Търси · RSS ]
Страница 1 от 11
Форум » УПРАВЛЕНИЕ И НАСТРОЙКИ » Общи въпроси » Кой ще ми помогне за направата на сайт (Сайт за мека мебел по поръчка)
Кой ще ми помогне за направата на сайт
sikei_menДата: Понеделник, 2015-04-13, 4:23 PM | Message # 1
Частен
Група: Потребители
Съобщения: 3
Награди: 0
Статус: Offline
Здравейте.
В последните 4-5 дни напаравих около 20 не успешни сайта. Или нещо не дорзбирам, или се оказва, че уш е безплатно, но за да го намират хората в Гугъл трябва да им платя, или сайта ми е с английско меню.
Много такива разни обезсърчаващи нещаsmile.gif
Сайта който искам да си направя е много елементарен.
На първа страница: Заглавие ДИВАНИ МЕКА МЕБЕЛ. Тагове - диван, мека, мебел, хол, дамаска, кожа, гуши, пух, дунапрен, пълнеж, вата, силикон и т.н..
И на долу трябва да сложа около 40 смимки на дивани мека мебел и всеки с име и цена. Като кликнеш на дадения диван да се види снимката по-голяма и кратко описание.
На същата страница да има на видимо място ЗА КОНТАКТИ.
И ТОВА Е ЦЕЛИЯ САЙТ.
Моля помогнете. Сайта ми трябва да излиза на първа страница след като напиша "Дивани Мека Мебел" , " Дивани по поръчка" или " Дивани с гъши пух"
Направих си сайте и тук в oVo, но след 1-2 дни изчезна и от тогава не ми разрешава да си направя нов сайт.
Много ще се радвам, ако може да излежда ето така : mebelli.weebly.com/index.html
Прикачвания: 5908180.jpg(65Kb) · 2351729.jpg(75Kb)

THE-RIDERДата: Сряда, 2015-04-15, 2:25 PM | Message # 2
Сержант
Група: Потребители
Съобщения: 38
Награди: 2
Статус: Offline
sikei_men, няма как сайт да изчезне сам ако не бъде изтрит от собственикът или от админите.

А за това да излиза на 1 страница след като се напише "Дивани Мека Мебел" , " Дивани по поръчка" или " Дивани с гъши пух" трябва да мине малко време за да може Google Bots да сканират целият сайт. Може да ме намерите на скайп: copperkawasaki за да видя с какво мога да помогна за oVo сайт. smile

Ако имаш затруднения скайп: copperkawasaki
WebSite - EternalGaming BULGARIA

Форум » УПРАВЛЕНИЕ И НАСТРОЙКИ » Общи въпроси » Кой ще ми помогне за направата на сайт (Сайт за мека мебел по поръчка)
Страница 1 от 11
Търси:

Направете безплатен уеб сайт с oVo