Писмо до администраторите на oVo.bg !!! - Форум
Понеделник, 2016-12-05, 3:30 PM
Главна Регистрация ЧЗВ (FAQ) Вход
Добе дошли, Гост · RSS
[ Ново съобщение · Членове · Правила на форума · Търси · RSS ]
Страница 1 от 11
Форум » УПРАВЛЕНИЕ И НАСТРОЙКИ » Общи въпроси » Писмо до администраторите на oVo.bg !!! (Въпреки че няма да си направят труда да го отворят)
Писмо до администраторите на oVo.bg !!!
THE-RIDERДата: Понеделник, 2015-11-30, 8:27 PM | Message # 1
Сержант
Група: Потребители
Съобщения: 38
Награди: 2
Статус: Offline
Въпреки че няма да си направят труда да го отворят и да го прочетат
, но аз съм решил да си изхабя времето за да го напиша.

Здравейте ...,

Всички който използват сайт в системата ви разбраха, че всичко вече е зарязано да не казвам и заебано, но си е така.
Сега истинската част, има хора като мен който са ви дали някой лев за да им се увеличи DiskSpace, за да не им се изтрие сайта или по каквато и да е друга причина. Между другото аз още имам (май 3 лева но това са пак пари) нещо заредено та хора от цяла България са ви се доверили и какво получават .i. cool е точният отговор. Добре ще е да се предадете система или на друг екип който поне ще искат да се занимават малко повече дори да не е на "ПРОФЕСИОНАЛНО" ниво или по добрия вариант е който може би ще е по сполучлив е да предоставите всички сайтове на хората от Ucoz, те поне ще оправят всичко.
Да знам има сайтове който са направени като магазин а укоз искат пари за това, но всичко ще е 100 пъти по добре от колкото тук, въпреки че тук всичко е безплатно.

Аз и приятели стартирахме проект в който ще предлагаме направа на сайт ако искате нещо повече от оВо може пишете на скайпът ми: copperkawasaki или ако искате са се присъедините към нас също. Не правя реклама или нещо такова, а просто искам да помогна на хора който не разбират толкова много.

Извинявам се за нецензурните думи и знаци, но всичко си има граници - само в България НЕ ! sad

Благодаря на всеки един който си е направил труда да прочете глупостите който написах по-горе и продължавам да си вярвам че все някога ще се оправи всичко.

П.П. Дори и темата ми да бъде изтрита от тук текста е копиран в моят сайт. (надявам се да не бъде :)) Може да имам и някоя правописна грешка biggrin

Ако имаш затруднения скайп: copperkawasaki
WebSite - EternalGaming BULGARIA

Форум » УПРАВЛЕНИЕ И НАСТРОЙКИ » Общи въпроси » Писмо до администраторите на oVo.bg !!! (Въпреки че няма да си направят труда да го отворят)
Страница 1 от 11
Търси:

Направете безплатен уеб сайт с oVo