Въпрос относно защитата на сайта със сертификат (HTTPS) - Форум
Петък, 2017-04-28, 11:09 AM
Главна Регистрация ЧЗВ (FAQ) Вход
Добе дошли, Гост · RSS
[ Ново съобщение · Членове · Правила на форума · Търси · RSS ]
Страница 1 от 11
Форум » УПРАВЛЕНИЕ И НАСТРОЙКИ » Общи въпроси » Въпрос относно защитата на сайта със сертификат (HTTPS) (Как да направим сайта да работи на протокол HTTPS)
Въпрос относно защитата на сайта със сертификат (HTTPS)
AlexzarДата: Четвъртък, 2017-01-26, 9:51 AM | Message # 1
Частен
Група: Потребители
Съобщения: 6
Награди: 0
Статус: Offline
Здравейте,

Имам въпрос относно добавянето а сертификати и възможно ли е да направя сайтовете ми да работят на HTTPS, а не на HTTP?

Как мога да добавя сертификата към сайта? Опитах да намеря такава настройка в Контролния панел, но не открих. Във форума също не излиза нищо за сертификат или защита на сайта.

Благодаря Ви предварително за отделеното време!

Поздрави

NiksanaДата: Четвъртък, 2017-01-26, 5:19 PM | Message # 2
Подполковник
Съобщения: 107
Награди: 1
Здравей Алекс !
Не знам до колко си навътре с тези неща, но тези услуги са палтени и не знам до колко това е възможно в ovo.bg !
Само да вметна че ovo.bg е час от ucoz.com или по-точно от ucoz.ru и нашата система е малко занемарена и не толкова подържана!..

Поразрових се из нета и намерих две стати който може и да ти свършат работа но пак казвам че не знам за ovo.bg до колко ще са ти полезни надявам се че ще помогна поне малко! Давам ти по-долу двата линка който намерих.

ЦЪК!
ЦЪК!

MegaKilledДата: Четвъртък, 2017-01-26, 7:42 PM | Message # 3
Генерал-майор
Група: Приятели
Съобщения: 288
Награди: 6
Виждам, че този форум все още има тук там някой жив.
Alexzar, ако не можеш да намериш някаква подробна информация която Niksana ти е дал или не ти върши никаква работа по въпроса, потърси нещо в uCoz в някой от форумите им или техни сайтове, ако има някаква подобна опция би трябвало да има и начин да се направи и тук. Ако има някаква информация относно по твоят въпрос най-вероятно ще бъде на Руски език. Успех !

AlexzarДата: Четвъртък, 2017-01-26, 8:44 PM | Message # 4
Частен
Съобщения: 6
Награди: 0
Здравейте,

Ще пиша ако открия още нещо. Получих няколко мейла, че Chrome започва да алармира за сайтове, които са некриптирани, а имат достъп до лични данни.

Блгодаря Ви за отговорите.

Поздрави

Форум » УПРАВЛЕНИЕ И НАСТРОЙКИ » Общи въпроси » Въпрос относно защитата на сайта със сертификат (HTTPS) (Как да направим сайта да работи на протокол HTTPS)
Страница 1 от 11
Търси:

Направете безплатен уеб сайт с oVo