Помощ - Форум
Понеделник, 2017-06-26, 11:53 AM
Главна Регистрация ЧЗВ (FAQ) Вход
Добе дошли, Гост · RSS
[ Ново съобщение · Членове · Правила на форума · Търси · RSS ]
Страница 1 от 11
Форум » УПРАВЛЕНИЕ И НАСТРОЙКИ » Общи въпроси » Помощ (Предопрежденйе за вирус!)
Помощ
NiksanaДата: Сряда, 2012-08-22, 4:57 PM | Message # 1
Подполковник
Група: Потребители
Съобщения: 107
Награди: 1
Статус: Offline
Здравейтее имам малък проблем с сайта ми който забелязах на скоро и тои е че когато искам да смъкна дадена програма от моя сайт изписваа предопреждение че файла можее да е вирусс www.csmagnuss.ovo.bg/Programi/ ... моля кажете ми как мога да избегна това защото можее да отблъсне даден потребител?!

MegaKilledДата: Сряда, 2012-08-22, 11:22 PM | Message # 2
Генерал-майор
Група: Приятели
Съобщения: 288
Награди: 6
Niksana, според мен би трябвало да си пише smile

NiksanaДата: Четвъртък, 2012-08-23, 5:41 AM | Message # 3
Подполковник
ахх да ве това е доста тупоо отблсква хората ..
на мен ако ми излезе такова нещоо в някой сайт и няма да си го изтегля и ще намеря друг сайт който е по сигорен ..

oziris811Дата: Петък, 2012-08-24, 10:18 PM | Message # 4
Генерал-майор
Съобщения: 415
Награди: 13
Quote (Niksana)
Здравейтее имам малък проблем с сайта ми който забелязах на скоро и тои е че когато искам да смъкна дадена програма от моя сайт изписваа предопреждение че файла можее да е вирусс www.csmagnuss.ovo.bg/Programi/ ... моля кажете ми как мога да избегна това защото можее да отблъсне даден потребител?!

Виждам, че си ги сложил в index страници. Опитай за проба така - качи една програма във файловия каталог, но не в самия сайт а дай директен линк за сваляне.
Слагаш линка там където пише: Свали от огледален сървър. Ако става и ти харесва така в последствие този надпис "Свали от огледален сървър" може да го подмениш с друг или директно с банер. Например банер: Download. Гледам, че нямаш мн. качени програми ще ти е по-лесно да ги преместиш.

ПП- Директен линк (т.е без да препраща в чужд сайт) се слага по следния начин. Посочваш връзката за сваляне с мишката и с десен клик избираш опцията: "Копиране адреса на връзката" този адрес се нарича директен. Ако браузъра ти е на английски мисля, че беше: "Copy Link".

Съобщението е редактирано от oziris811 - Петък, 2012-08-24, 10:24 PM

NiksanaДата: Събота, 2012-08-25, 6:09 PM | Message # 5
Подполковник
Мерсии! Мисля че по тоя начин ще се получи :))

Форум » УПРАВЛЕНИЕ И НАСТРОЙКИ » Общи въпроси » Помощ (Предопрежденйе за вирус!)
Страница 1 от 11
Търси:

Направете безплатен уеб сайт с oVo