Проблем с иконата на сайта - Форум
Неделя, 2017-04-30, 6:16 AM
Главна Регистрация ЧЗВ (FAQ) Вход
Добе дошли, Гост · RSS
[ Ново съобщение · Членове · Правила на форума · Търси · RSS ]
Страница 1 от 11
Форум » УПРАВЛЕНИЕ И НАСТРОЙКИ » Персонализиране на дизайни » Проблем с иконата на сайта
Проблем с иконата на сайта
apimonДата: Понеделник, 2014-05-12, 12:00 PM | Message # 1
Частен
Група: Потребители
Съобщения: 10
Награди: 0
Статус: Offline
Здравейте , направих следното за да сменя иконата на сайта си , но уви неуспешно . Действията , които направих бяха да направя иконка с име favicon (favicon.ico) и да кача в Файлов Мениджър , но след това не последва промяна на картинката . Моля , ако някой да обясни подробно , как да премахна логото (иконката) на ово и да сложа моя (тоест по мой избор на лого на сайта) .

Знам , че има и друга тема такава , но от нея не ми стана ясно постъпките за осъществяването на тази цел .

Проблема е разрешен , по същата постъпка , която описах + това , че изтривам запаметеното в браузера , за да може да ми се вижда от съответния браузер иконката . Темата може да бъде изтрита !

Съобщението е редактирано от apimon - Понеделник, 2014-05-12, 1:00 PM

DJ-SVILENДата: Вторник, 2014-08-12, 1:16 PM | Message # 2
Майор
Група: Потребители
Съобщения: 85
Награди: 0
Статус: Offline
да става но явно нея наименоваш правилно или е много голяма треа ти икона (ico) ФОРМАТ за да стане и после само подменяш името с (favicon)
след което я качваш в файл мениджера на сайта ти ,презареждаш сайта ти и ще стане

Форум » УПРАВЛЕНИЕ И НАСТРОЙКИ » Персонализиране на дизайни » Проблем с иконата на сайта
Страница 1 от 11
Търси:

Направете безплатен уеб сайт с oVo