Ръчно регистрирани потребители/админи - Форум
Събота, 2017-06-24, 4:46 PM
Главна Регистрация ЧЗВ (FAQ) Вход
Добе дошли, Гост · RSS
[ Ново съобщение · Членове · Правила на форума · Търси · RSS ]
Страница 1 от 11
Форум » УПРАВЛЕНИЕ И НАСТРОЙКИ » Потребители на сайта » Ръчно регистрирани потребители/админи (проблем с което)
Ръчно регистрирани потребители/админи
TkkДата: Неделя, 2013-04-21, 11:24 PM | Message # 1
Частен
Група: Потребители
Съобщения: 14
Награди: 0
Статус: Offline
Ами не зная дали имате този проблем, но като регистрирам ръчно потребител или админ (име поща и парола слагам) и вече при опит за Влизане с него в сайта ми изписва, че или паролата или пощата не е правилна. Това го пробвах няколко пъти, за да съм сигурен преди да пиша тема по въпроса и естествено прочетох темите във форума, но по-голямата част от тях са преди години и неактуални.

Друго което забелязах, че опцията в Потребителския модул, където може да се смени авторизацията в сайта ми - пише, че тази за Локалните потребители е само за Premium.

Съобщението е редактирано от Tkk - Понеделник, 2013-04-22, 11:03 AM

GemДата: Понеделник, 2013-04-22, 7:27 PM | Message # 2
Запознатa с oVo
Група: Администратори
Съобщения: 522
Награди: 20
Tkk,
така е - локалните потребители е опция само за Премиум потребители, но се запазва и след това. важно е веднъж да платиш за премиум пакет, след като изтече си запазваш локалните потребители.....

Gem Design Studio
best.ovo.bg Най-добрите сайтове в OVO
help.ovo.bg Уроци, шаблони и скриптове за OVO

TkkДата: Понеделник, 2013-04-22, 7:59 PM | Message # 3
Частен
Gem, хубаво информацията за локалните ще ми е от полза. И само с пакет Premium нали? С basic не може?

Но това не отговаря дали само при мен е проблема с регистрирането ръчно на потребители?

GemДата: Понеделник, 2013-04-22, 8:04 PM | Message # 4
Запознатa с oVo
Група: Администратори
Съобщения: 522
Награди: 20
само премиум активира функцията локални........за ръчното регистриране не коментирам защото не съм запозната ;-) да не те объркам....

Gem Design Studio
best.ovo.bg Най-добрите сайтове в OVO
help.ovo.bg Уроци, шаблони и скриптове за OVO

MegaKilledДата: Понеделник, 2013-04-22, 10:03 PM | Message # 5
Генерал-майор
Група: Приятели
Съобщения: 288
Награди: 6
Tkk,
за какво ти е ръчно добавяне на потребител ? Регистрационния формуляр в всеки един сайт към системата на оVo е улеснена и то много. Мисля, че всеки един човек може да си направи такава регистрация без намесата на Администратор. Както и да е по въпроса ти няма да кажа, защото най-много и аз да те объркам.

TkkДата: Вторник, 2013-04-23, 0:59 AM | Message # 6
Частен
Тук не е въпроса защо ми трябва, а че при правен от моя сайт ръчно не работи правилно и е бъгнато. Фактически все едно правя локален потребител и като иска да се логне го няма в системата на ucoz така излиза. В първия пост мисля, че максимално съм описал проблема. Ще проверя и на другите си сайтове дали е така.

oziris811Дата: Вторник, 2013-04-23, 11:42 PM | Message # 7
Генерал-майор
Съобщения: 415
Награди: 13
При мен няма проблем с ръчно регистрираните потребители. Поне веднъж в седмицата регистрирам някой умник, които не може да се справи с регистрацията. Проблеми няма.

ПП - Не знам дали е важно, но съм с платен пакет.

Форум » УПРАВЛЕНИЕ И НАСТРОЙКИ » Потребители на сайта » Ръчно регистрирани потребители/админи (проблем с което)
Страница 1 от 11
Търси:

Направете безплатен уеб сайт с oVo