Здравейте - Page 2 - Форум
Събота, 2017-04-29, 8:39 PM
Главна Регистрация ЧЗВ (FAQ) Вход
Добе дошли, Гост · RSS
[ Ново съобщение · Членове · Правила на форума · Търси · RSS ]
Страница 2 от 2«12
Форум » УПРАВЛЕНИЕ И НАСТРОЙКИ » Редактор страници » Здравейте
Здравейте
muhomorecДата: Петък, 2016-12-30, 7:49 PM | Message # 16
Сержант
Група: Потребители
Съобщения: 22
Награди: 2
Статус: Offline
Niobe,
Здравей,не се отказвай.Малко е трудно но знам ,че ще успееш!

Казвам-пиша го и на всички не се отказвайте.
-първо направете си запис на архивите-възстановяване на шаблоните
-след това правете това което искате да промените
-важно е да има във вашият сайт информация за какво става дума
-важно е да има форум
-важно е да има свръзка към вас-дали скайп или нещо друго това е Ваша работа.
-важно е да имате условията за ползване и т.н.(Ако сте създали заедно с OvO сайта си трябва да ги има тези неща)
-важно е да има над 30* езика преводач-google преводач
-за урл-то да има картинка,по Ваш избор
-главната страница да не е претрупана(другите страници ако искате ги претрупайте то е Ваш избор)
на кратко като влезне някой гост да разгледа с интерес главната страница,вие,ние или аз.Трябва да ни стане интересно
-страниците да са само надолу или нагоре ,а не наляво ,надясно и т.н.-има HTML код за това нещо и е в help.ovo.bg ....за розовите бутони

Забележка:от къде знам ли ,ами аз почти влизам навсякъде в страниците в интернет и почти съм забелязал ,че са такива страници-нагоре -надолу,единствено във форум има наляво и надясно.
Много се извинявам ако съм засегнал някого,това което съм публикувал.Но все пак се замислете сайт да направиш,да има вирусни дефиниций-да има и такива сайтове в системата ово-ще ги сложа в страница с внимание но очаквайте това от мен.

Моят сайт е препратка сайт на системата OvO ,както и други сайтове.Ще съм Благодарен ако някои споделят сайта си,в моят.единствено искам снимка,информация за сайта,в кой раздел да е,може и банер,но предпочитам снимка,инфо и раздел -ще бъдете преместени в сайт каталог-табло за обяви е активен и през гости.Благодаря ви

Пожелавам Ви здраве,щастие,успехи,любов най най хубави пожелания
На екипът на OvO-здраве,късмет,любов,успехи във всяко начинание,борбени както и до сега и занапред.

Весело изкарване на празниците на всички!

deltaforce11.ovo.bg

Форум » УПРАВЛЕНИЕ И НАСТРОЙКИ » Редактор страници » Здравейте
Страница 2 от 2«12
Търси:

Направете безплатен уеб сайт с oVo