проблем с поставянето на икона на форум - Форум
Понеделник, 2016-12-05, 3:34 PM
Главна Регистрация ЧЗВ (FAQ) Вход
Добе дошли, Гост · RSS
[ Ново съобщение · Членове · Правила на форума · Търси · RSS ]
Страница 1 от 11
Форум » УПРАВЛЕНИЕ И НАСТРОЙКИ » Форум » проблем с поставянето на икона на форум
проблем с поставянето на икона на форум
marto_imperatoraДата: Петък, 2015-04-10, 0:27 AM | Message # 1
Частен
Група: Потребители
Съобщения: 6
Награди: 0
Статус: Offline
Здравейте ,когато си сложа икона на даден форум ми показва зелено квадратче , казаха ми че е защото снимката не се хоства , аз я взимам от този сайт http://fc09.deviantart.net/fs71....ymh.png и предполагам се хоства щом е качена на сайта

от няколко години се занимавам с ово и дори хтмл кодове съм си добавял към сайта но не съм предполагал че толкова просто на вид нещо ще ми се опре,
не се сещам за никаква опция просто има само за поставяне на линк а на мен не ми става smile ?

oziris811Дата: Петък, 2015-04-17, 10:38 PM | Message # 2
Генерал-майор
Съобщения: 415
Награди: 13
Пробвай да качиш снимката в твоя сайт чрез файловия менаджер. След това и вземи линка и сложи него.
Някой сайтове сега се сещам за imdb имат някаква защита и линковете им за снимки не действат или действат само известно време сложени в друг сайт.
М/у един съвет никога не слагай чужди/външни за твоя сайт линкове със снимки за икони, бутони или други важни за сайта ти неща. Винаги ги качвай в твоя сайт. Нямам как да знаеш дали от другата страна няма да изтрият някой ден нещата, които са хоствали. Тогава ще стане голяма "мазало" при теб.

Съобщението е редактирано от oziris811 - Петък, 2015-04-17, 10:42 PM

marto_imperatoraДата: Събота, 2015-04-18, 5:04 PM | Message # 3
Частен
Съобщения: 6
Награди: 0
Мерси за отговора най-после някой да отговори в тоя пуст умрел форум

Форум » УПРАВЛЕНИЕ И НАСТРОЙКИ » Форум » проблем с поставянето на икона на форум
Страница 1 от 11
Търси:

Направете безплатен уеб сайт с oVo